Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

Vůbec první fotbalový zápas úspěšně absolvoval tým Depejska. 3. září se utkal v areálu Na rozcestí ve Vratislavicích nad Nisou v přátelském duelu s celkem FALCO North.
Víc než o konečný výsledek šlo o zábavu a také trochu toho pohybu. Někteří pohybem šetřili o něco víc, někteří méně, ale po všech stránkách to byl srandamač, jak má být. Hrálo se ve velmi uvolněném duchu, včetně velmi uvolněných pravidel a uvolněné morálky, soupeř hrál navíc ve velmi uvolněném tempu. I tak byl ale nad síly Depejska, který si odnesl poměrně důstojnou porážku 13:17 (+/- pár gólů, které už v závěru snad nikdo nepočítal).
Po skončení útkání následovalo poděkování soupeři a samozřejmě příjemné posezení s občerstvením, které parádně završilo poslední prázdninovou neděli.
Tímto bychom rádi ještě jednou poděkovali našemu soupeři FALCO North, že do toho s námi šel.
Díky patří i Zdendovi Podrábskému, Martinovi Gažarovi a Jirkovi Honcovi za organizaci zápasu a velké díky věnujeme našim sponzorům, bez kterých by se nám tuto krásnou akci nepodařilo uskutečnit, jmenovitě tedy děkujeme skupině Severočeská voda a firmě GREKO-ELEKTRO s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *