Horké sobotní odpoledne a žhavé fotbalové utkání

Téměř po roce vyběhla Amatérská skvadra Depejska na fotbalové hřiště. V přátelském utkání nastoupila na malém hřišti ve Vratislavicích proti týmu FC Lomnice nad Popelkou.

A bylo to opravdu velmi přátelské střetnutí, navíc v netradičním pojetí. Kvůli odpolední výhni, kdy teplota ve stínu sahala k téměř 33 stupňům, se hrálo spíše hokejově třikrát 20 minut s možností neomezeného střídání.
Iniciativy se od úvodního výkopu chopili Lomničtí, kteří i v suchém triku předváděli, že fotbal ovládají opravdu na vysoké úrovní. I díky obětavosti některých našich borců a hlavně díky skvělému výkonu brankáře nakonec Amatérská skvadra Depejska podlehla svému soupeři celkem důstojně 8:15.
Výsledek byl ale samozřejmě až na posledním místě. Hlavním cílem bylo trochu si protáhnout tělo, poznat nové lidi, pobavit sebe i diváky a utužit partu. A to se určitě povedlo.
Moc děkujeme za parádní odpoledne týmu FC Lomnice nad Popelkou, všem, kteří sportovce i „sportovce“ podpořili, a v neposlední řadě patří obrovské díky našim sponzorům a partnerům:
GREKO-Elektro s.r.o
PRAM CZ
Betlémy Kryštofovo Údolí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *