Depejskův Kvízzz má za sebou úspěšnou premiéru. I s dortem a šampaňským.

Velká premiéra zábavně-vědomostní soutěže Depejskův Kvízzz vyšla na letošní poslední květnový pátek. A protože to je jen pár dní, co náš spolek oslavil své třetí narozeniny, nemohl chybět ani slavnostní úvod.
Nejprve přišlo na řadu poděkování všem zakládajícím členům v podání stávajícího předsedy Jiřího Honce. Pak zahrál prim k velkému překvapení všech (včetně samotného předsedy) nádherný dort v barvách Depejska i s logem, svíčkami a velikou trojkou, jehož autorkou byla Jana Suchánková. Následoval narozeninový přípitek a po něm slavnostní premiéra zbrusu nového video-medailonku. Ten připravil s malou výpomocí Martin Gažar a uceleně je v něm shrnutá jak pestrá minulost spolku, tak vize do budoucna.
A pak už se úporně žhavily mozkové závity při samotném Kvízzzu. Celkem tři týmy zápolily s deseti okruhy otázek zařazených do pěti soutěžních kol. Mezi nimi například liberecká hudba, slavní sourozenci, MS v hokeji atd. Nečekaně se objevovaly i bonusové otázky a tipovačky v Kvízzzové výzvě.
Bylo to náročné i zábavné, ale samozřejmě vyhrát mohl jen jeden celek. A tím byl Rozum na kolečkách! Druhé místo pak po dramatickém finále obsadil tým Jiříkovců a bronz bral Depejsek.
Všichni za svůj výkon dostali ceny a upomínkové předměty, ale hlavně si odnesli z pátečního večera krásný zážitek.
Děkujeme všem, kteří se na organizaci akce Depejskův Kvízzz podíleli. Díky patří také sponzorům a partnerům, jmenovitě libereckému minipivovaru Hroch a Centru zravotních a sociálních služeb Liberec.
A děkujeme také všem, kteří se zůčastnili a příště se opět budeme těšit na viděnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *