Depejskův Kvízzz opět bavil a přinesl i velké překvapení

Spolek DePejSek připravil nejen pro své členy na říjnové páteční odpoledne další vědomostní klání, tedy Depejskův Kvízzz. Ten se tentokrát konal v příjemných prostorách společenského sálu Rezidence RoSa Liberec 20.10. 2023.
Účast byla i tentokrát parádní a členové našeho spolku, prátelé a partneři vytvořili dohromady pět týmů, které poměřili své znalosti, vědomosti a odhad v pěti kolech po desti otázkách a několika kvízových výzvách.
Po každém kole následovala krátká přestvávka s jednou výjimkou, a to přestávkou po druhém kole, kterou osvěžili svým krásným a propracovaným vystoupením členové liberecké taneční skupiny a její sekce vozíčkářů pod vedením trenéra Jana Kohouta.
Po absolvování všech kol úporného hmoždění mozkoven následovalo sčítání bodů a hlavně vyhlášení výsledků. Třetí místo vybojoval po dravém finiši Rozum na kolečkách, druhé místo si zajistil celek De rosa a pro první místo si spanilou jízdou došel tým Kohoutova kuřata.
Ceny byly připraveny pro všechny celky a to hlavně díky sponzorům a partnerům. Ovšem ohromné překvapení v průběhu vyhlašování výsledků čekalo na samotný organizující spolek DePejSek. Tomu totiž tým Rosáci (jeho členové k nám dorazili až z Lomnice nad Popelkou, Tatobit atd.) nečekaně předal finanční dar ve výši… 10.600 Kč!!!
Touto cestou bychom rádi poděkovali sponzorům, tedy společnosti PEMA Velkoobchod s.r.o. a Karlovi Liškovi. Velké díky patří také našim partnerům, kteří nám pomohli s organizací, tedy spolku Bonne Dei a Rezidenci RoSa Liberec. A samozřejmě ohromné poděkování patří i celku De rosa za jeho velkorysý finanční dar.
Děkujeme také všem účastníků, doufáme, že jste se dobře bavili a u příštího Kvízzzu se budeme těšit na tedy shledanou.

Ro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *