Bowlení s Depejskem a panem Panenkou

Spolek Depejsek a jeho přátelé po roce opět vyrazili na bowling. Tentokrát v neděli 13.11. 2022 odpoledne a jako tradičně do velmi vstřícného a příjemného prostředí Buddy Baru Liberec.

Velkého bowlingového klání se zúčastnilo na čtyřicet borců nejen z řad hendikepovaných a společně si užili během tří hodin spoustu zábavy. Premiérově se k Depejskovi připojili i klienti Domu Harcov.
A aby slávy nebylo málo, jako velice vzácný host zavítala na turnaj také legenda československého, českého i mezinárodního fotbalu, mistr Evropy z roku 1976 pan Antonín Panenka. Jeho návštěvy si náš spolek váží o to víc, že se rozhodl rozdávat radost i navzdory těžké osobní situaci. Za to patří panu Panenkovi náš obrovský dík a respekt.
Všichni účastníci se na drahách pěkně činili a ti nejlepší si poprávu odnesli krásné ceny. Odměněn byl tým dětí a tým klinetů DH Harcov, k tomu si ocenění odnesl také nejlepší celek turnaje, nejlepší vozíčkář a tři nejlepší individuální „bowliči“. V posledních dvou uvedených kategoriích získal senzační zlatý double Jakub Ševčík. Gratulace ovšem patří nejen jemu, ale i všem ostatním, kteří v neděli odpoledne nelenošili, přišli si zasportovat a pobavit se.
Touto cestou by náš spolek rád poděkoval také partnerům akce a těmi jsou: Nadační fond Simony Kijonkové, Jaroslav Fejt a Coolturně bez bariér.
Díky patří vstřícnému (jako vždy) Buddy Baru Liberec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *