Blížící se Vánoce slavil i DePejSek

Vánoční výzdoba na každém kroku, sváteční písně, kterým neuniknete, vůně vanilky, skořice a rumu všude kolem… To vše jsou neklamné známky toho, že Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. A v příjemné a uvolněné atmosféře oslavili blížící se svátky i členové Depejska a jeho sponzoři a partneři.
V pátek 15.12. 2023 se sešli v salónu Rezidence RoSa Liberec na neformálním večírku, který všem připomněl sounáležitost členů a jejich podporovatelů. Kromě slavnostní tabule, která nabízela vše od chlebíčků, řízků a bramborového salátu, až po alkoholické i nealkoholické nápoje, čekalo na všechny parádní hudební vystoupení Jany Suchánkové a jejích hostů a samozřejmě se pro všechny našly pod stromečkem i dárky.
Na večírek dorazili i zástupci sponzorů a partnerů, jmenovitě pan Vladimír Kotek za firmu Greko elektro, pan Martin Labaj za společnost PEMA Velkoobchod a paní Pavla Řechtáčková s panem Miroslavem Salačem za spolek Bonne Dei. Snad poprvé tak měli možnost čelnové našeho spolku osobně poznat a v pohodové atmosféře se pobavit s těmi, díky nimž náš spolek úspěšně funguje už víc než tři roky.
Vám všem děkujeme za to, že jste přišli a společně vytvořili příjmenou náladu, velké poděkování patří i našim sponzorům a partnerů a zvláštní díky věnujeme Slávkovi Soukupovi z KNL Catering za zajištění všech dobrot, které jsme s takovým gustem „luxovali“.
Závěrem dovolte, abychom Vám všem popřáli krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně pohody, štěstí, úspěchů a zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *